Зустріч з Ігорем Новіковим13 Листопада 2017р.

10 листопада 2017р. відбулася зустріч з Ігорем Новіковим, керівником Університету Сингулярності в Києві (SingularityU Kyiv Chapter), Організатором GIC Ukraine 2017, Топ-менеджером з більш ніж десятирічним досвідом роботи в Allianz AG, МТС и VEMA Carbon, засновником NIAL Group, випускником Лондонської школи економіки і політичних наук та SU Executive Program 2016.
Тема зустрічі: "Розвиток сингулярного мислення"

"Безграмотними в 21 столітті будуть не ті, хто не вміє читати й писати, а ті, хто не вміє вчитися, розучуватися і переучуватися" Е. Тоффлер.
Про це і не тільки дискутували зі студентами на зустрічі з Ігорем Новіковим. Аналіз глобальних технологічних трендів через призму нашого мислення і усвідомлення, відмінні приклади, круті лайфхаки і креатив в подачі інформації були спрямовані на пошук відповідей на питання: що ж таке сингулярне мислення і чому найважливішим питанням в інноваційному розвитку бізнесу, соціуму, освіти, особистості є питання не «Що? », а «Навіщо?»

Дякуємо Лектору та SingularityU Kyiv Chapter ( http://www.singularityukyiv.com/ru/o-nas/) за цікаву інформацію, надихаючу на роздуми та особистий розвиток зустріч!