Обговорення освітніх програмПрофесійний дорадчий комітет З метою посилення якості освітніх програм на кафедрі менеджменту було створено Професійний дорадчий комітет освітньо-професійної програми «Менеджмент бізнес-організацій» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти. Серед представників зовнішніх стейкхолдерів - представники бізнесу: Бугаєв Максим (консалтингова компанія «BusinessAdviser», консультант), Давтян Ваче (підприємець, керівник школи розвитку лідерів «LeaderWay»), Захаренко Юлія (Concert.ua, Head of Project managers), Кірсанова Катерина («Райффайзен Банк Аваль», проєктний менеджер), Колодяжний Леонід (ФК «Здраво», керівник департаменту лікарських засобів), Короткова Ксенія («BIJB», education manager), Матвійчук Галина («Клуб активного відпочинку «Подольський», менеджер), Прендзевська Олена (фінансовий бізнес-консультант), Хитрик Анна (HRD, фінтех компанія).
Перший (бакалаврський) рівень освіти На першому засіданні, яке відбулося 21 грудня 2020 року в форматі он-лайн було обговорено питання проперегляд компонент діючої освітньо-професійної програми «Менеджмент бізнес-організацій» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти у відповідності до запитів роботодавців. Протягом місяця було проведено критичний аналіз наявних компонент освітньої програми і запропоновано власне бачення експертів стосовно необхідності оновлення компонент освітньої програми, зокрема, переліку компетентностей, програмних результатів і дисциплін навчального плану. Результати роботи було подано шляхом заповнення створених документів спільного доступу для подальшого вивчення проєктною групою і розроблення нею проєкту навчального плану на 2021 р. набору. Результатом такої плідної співпраці стала удосконалена освітньо-професійна програма «Менеджмент бізнес-організацій», яка була 30.03.2021 обговорена на засіданні професійно-дорадчого комітету, а 07.04.2021 – на засіданні кафедри менеджменту. Проєкт ОПП був представлений до розгляду усім стейкхолдерам: «ОСВІТНЬО – ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврскому) рівні «МЕНЕДЖМЕНТ БІЗНЕС-ОРГАНІЗАЦІЙ» - проєкт. Оновлений варіант ОПП "Менеджмент бізнес-організацій" пропонується до обговорення на сьогодні.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати, на електронну пошту olena.shatilova@kneu.ua або передавати в к. 243 1 корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» протягом 30 днів з дати розміщення. https://kneu.edu.ua/ua/depts4/k_menedzhmentu/vykladachi_men/Shatilova.O.V/
Другий (магістерський) рівень освіти Аналогічна діяльність була проведена в рамках удосконалення освітньої програми магістерського рівня освіти «Менеджмент бізнес організацій». За результатами плідної співпраці із представниками дорадчого комітету кафедри менеджменту та університету в цілому, було проведено критичний аналіз наявних компонент освітньої програми і надано рекомендації стосовно необхідності оновлення компонент освітньої програми. Проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Менеджмент бізнес-організацій» на другому (бакалаврському) рівні вищої освіти було розглянуто 07.04.2021 на засіданні кафедри менеджменту. На даний момент, ОПП представлена до розгляду усім стейкхолдерам. Із текстом ОПП можна познайомитись за посиланням: «ОСВІТНЬО – ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні «МЕНЕДЖМЕНТ БІЗНЕС-ОРГАНІЗАЦІЙ» - проєкт. Зауваження та пропозиції просимо надсилати, на електронну пошту tetiana.sobolieva@kneu.ua або передавати в к. 243 1 корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» протягом 30 днів з дати розміщення.
Обговорення нової освітньої програми «Комплаєнс-менеджмент організацій»
14 грудня 2022 року відбулось обговорення актуальності питання професійного розвитку інституту уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції. Уповноважені є первинною ланкою загальної антикорупційної інфраструктури, які здійснюють свою діяльність в державних органах, органах місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах, організаціях. Саме на цих фахівців покладається задача з організації та здійснення комплексу заходів із запобігання та виявлення корупції. Всі ці заходи призначені допомогти керівнику забезпечувати діяльність інституції на засадах доброчесності та ефективно управляти корупційними ризиками. Серед викликів, які стримують розвиток цього інституту є відсутність системи професійного розвитку уповноважених як професіоналів, які забезпечують. Було підкреслено, що з метою забезпечення інституційного становлення напряму професійного навчання та розвитку уповноважених у проєкті Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки закладено систему заходів, зокрема розроблення магістерської програми з підготовки антикорупційних уповноважених та проведення першого набору здобувачів освіти на неї вже у 2023 році. Реалізація запланованих заходів можлива в межах співпраці університету, центральних органів виконавчої влади та залучення представників бізнес-організацій, зацікавлених у якісній підготовці фахівців. В обговорення взяли участь представники Національного агентства з питань запобігання корупції та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана: Катерина Дацко - керівниця відділу професійного розвитку уповноважених підрозділів департаменту Олександр Востряков – декан факультету економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана; Михайло Сагайдак – завідувач кафедри менеджменту КНЕУ ім. В. Гетьмана; Денис Гризоглазов – в.о. директора навчально-наукового інституту бізнес-освіти ім. А Поручника. Андрій Бутенко – голова Національного агентства; Олена Єременко – заступниця голови Національного агентства; Михайло Сагайдак – завідувач кафедри менеджменту КНЕУ ім. В. Гетьмана.
Третій (освітньо-науковий) рівень освіти PhD На розгляд спільноти усіх зацікавлених сторін виноситься проект освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії (PhD) зі спеціальності 073 «Менеджмент» набору 2021 року. Освітньо-наукова програма заснована на компетентністному підході підготовки докторів філософії (PhD) відповідно до вимог «Тимчасового Стандарту вищої освіти. Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти. Ступінь «Доктор філософії». Галузь знань 07 "Управління та адміністрування", спеціальність 073 "Менеджмент", який затверджено Вченою радою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 30 вересня 2019 р., протокол №2. Із текстом ОНП можна познайомитись за посиланням: «ОСВІТНЬО – НАУКОВА ПРОГРАМА підготовки здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-наукововму) рівні «МЕНЕДЖМЕНТ - проєкт. В процесі розробки та обговорення ОНП було проведено всебічний аналіз усіх її компонентів, здійснено порівняння із ОНП інших ЗВО, а також проаналізовано основні тенеденції на ринку праці з метою отраминня випускниками конкурентних переваг при подальшому працевлаштуванні. Із резутатами проведеного аналізу можна ознайомитись за посиланнями: "Аналіз ОНП інших ЗВО та місії", "Аналіз ринку праці та рейтинги КНЕУ". Зауваження та пропозиції просимо надсилати, заповнивши анкету, на електронну пошту sahaidak@kneu.edu.ua або передавати в к. 243 1 корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» протягом 30 днів з дати розміщення.
|