06.09.2022 відбулася зустріч студентів із Ігорем Найдою та Костянтином Надутим09 Вересня 2022р.

06.09.2022 відбулася зустріч студентів Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана із лідером Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «Сходи в Майбутнє» та координатором Меморандуму «Гостомель - місто Мрії» Ігорем Найдою та членом Координаційної ради Громадської організації "Українська Медична Експертна Спільнота" Костянтином Надутим.

Метою вищезазначеного заходу було обговорення низки проєктів, які пов'язані з відбудовою та розвитком Гостомеля та громади, після руйнації  російськими загарбниками. Одним з таких проектів є створення медично-реабілітаційного центру у селищі Мощун біля Гостомеля.

Студентство підтримує такі ідеї, адже кожен хоче працювати задля розквіту нашої держави та її успішного майбутнього. За результатами цієї зустрічі було досягнуто взаєморозуміння щодо посилення співпраці за-для реалізації визначених амбітних цілей, а також відкрито формування команд для організаційно-економічного обґрунтування запропонованих проектів.

Команда для обгрунтування проекту« Створення медично-реабілітаційного центру»  сформована на базі студентів 4 курсу спеціальності «Менеджмент» (ОП «Менеджмент бізнес-організацій,  ЕО_402 на чолі з Думничем Русланом ( під керівництвом проф., д.е.н., професора кафедри бізнес-економіки та підприємництва Лігоненко Л.О. та Костянтина Надутого ( Від ГО УЕМС).

Команда запрошує приєднатися до роботи усіх бажаючих!