25 вересня 2018 року викладачі кафедри економіки та підприємництва та їх студенти були нагороджені почесними грамотами та подяками за наукову роботу зі студентами26 Вересня 2018р.

25 вересня 2018 року викладачі кафедри економіки та підприємництва підприємництва та їх студенти були нагороджені почесними грамотами та подяками за наукову роботу зі студентами та перемогу у всеукраїнських та міжнародних конкурсах наукових робіт!

Так, почесні грамоти отримали: завідуюча кафедрою Швиданенко Генефа Олександрівна, професор Рєпіна Інна Миколаївна, професор Сагайдак Михайло Петрович, доценти Клименко Світлана Михайлівна, Криворучкіна Олена Володимирівна, Кузьменко Олена Михайлівна, Лаврененко Валентина Віталіївна, Швидка Оксана Полікарпівна, Шевчук Наталія Валентинівна. Шергіна Лідія Антонівна, старший викладач Теплюк Марія Анатоліївна.

Щиро вітаємо викладачів кафедри та їх студентів з перемогою та бажаємо подальшого натхнення і нових наукових здобутків!