3 вересня 2019 року відбулась відкрита лекція з тренінг-курсу SrartUp09 Вересня 2019р.

3 вересня 2019 року відбулася ввідна лекція для студентів 4-го курсу з тренінг-курсу SrartUp, лектор – доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва -  Кужель Марина Юріївна

Тренінг-курс SrartUp базується на створенні власних проектів у командах за принципами та алгоритмом startup ідей. Перші заняття носять ознайомчий характер, та покликані розкрити зміст основних термінів та акцентувати увагу на ключових компетенціях, що розвиває даний курс - креативність, критичне мислення, здатність працювати в команді.

Лекція відбувалась в дуже динамічному інтерактивному форматі.  Під час лекції, лектор використовувала медійні інструменти, залучала студентів до обговорення актуальних питань з теми та  до виконання креативних вправ.

На лекцію надійшли позитивні відгуки як від студентів, так і від присутніх викладачів.