23 вересня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії «Молодий вчений року» та визначені лауреати конкурсу25 Вересня 2021р.

23 вересня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з приводу підведення підсумків конкурсу «Молодий вчений року».

За підсумками конкурсу, вітаємо професора кафедри бізнес-економіки та підприємництва – Шкоду Тетяну Никодимівну, яка стала лауреатом конкурсу в номінації 10 – «Науковий проєкт»  за керівництво проєкту молодих вчених "Реалізація потенціалу молодих вчених в інтеграції науки, освіти, бізнесу" (2020-2022) (№ державної реєстрації 0120U102126, що фінансується МОН України) та всю команду проєкту!  Бажаємо всім учасником натхнення у подальших наукових досягненнях!