15 квітня 2020 року був проведений IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством»30 Квітня 2020р.

На базі Одеського національного університету імені І.І.Мечникова був проведениий IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством». За результатами конкурсу диплом ІІ ступеня отримав Нотевський Євгеній Вячеславович за роботу на тему «Соціальне підприємництво як інструмент реалізації цілей сталого розвитку».  Науковий керівник - доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва КНЕУ ім. Вадима Гетьмана - Шергіна Лідія Антонівна. Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальшого розвитку і чекаємо нових перемог!