8 квітня 2020 року був проведений IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронноії діяльності»27 Квітня 2020р.

На базі Одеського державного екологічного університету був проведений IІ тур Всеукраіїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронноії діяльності».

За результатами конкурсу диплом ІІІ ступеня отримала Бурма Юлія Володимирівна за роботу на тему «Підвищення енергобезпеки підприємства у контексті забезпечення ефективності діяльності».  Науковий керівник - доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва КНЕУ ім. Вадима Гетьмана - Шергіна Лідія Антонівна.
Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальшого розвитку і чекаємо нових перемог!