Конференція трудового колективу факультету економіки та управління01 Грудня 2014р.

4 грудня 2014 р.  о 10.00 у Центрі культури та мистецтв КНЕУ

(корп. № 2, вул. Дегтярівська, 49г)

відбудеться Конференція трудового колективу факультету економіки та управління

Учасниками конференції трудового колективу факультету є всі штатні науково-педагогічні працівники, виборні представники з числа студентів і навчально-допоміжного персоналу.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про склад органу громадського самоврядування факультету – конференцію трудового колективу  факультету економіки та управління.

2.   Про обрання Голови конференції трудового колективу факультету, Робочої президії, Голови, Мандатної  комісії, Секретаріату та Лічильної комісії.

3. Про виконання рішення Вченої ради Університету від 25.09.2015 р. «Про подовження терміну повноважень вищого колегіального органу громадського самоврядування Університету – Конференції трудового колективу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» щодо приведення складу вищого колегіального органу громадського самоврядування Університету – Конференції трудового колективу Університету – у відповідність зі ст.39 Закону України «Про вищу освіту», і обрання в зв’язку з цим представників науково-педагогічних працівників факультету до складу Конференції трудового колективу Університету.

4.     Про звіт щодо діяльності факультету економіки та управління у 2014 р.

5.     Про обрання за поданням кафедр виборних представників до складу Вченої ради факультету.

6.     Різне