Міжнародний інтелектуальний воркшоп у КНЕУ29 Січня 2016р.

26-27 січня 2016 року у конференц-залі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» за підтримки Шведського Інституту, Посольства Швеції, громадської організації «Поруч» відбувся Інтелектуальний воркшоп «Роль академічної науки в соціальних інноваціях та соціальному підприємництві».

Організаторами заходу виступили Громадська організація “Поруч”, кафедра політичної економії КНЕУ імені Вадима Гетьмана, інформаційним партнером – сайт «Освітні тренди» www.edu-trends.info.

Учасниками семінару стали викладачі вищих навчальних закладів, молоді науковці, студенти, учасники громадських організацій та фахівці, зайняті у сфері сталого розвитку, соціальних інновацій та соціального підприємництва, які приїхали з різних регіонів країни. Шведський Інститут представив грантові можливості для викладачів, аспірантів, студентів.

Головними спікерами воркшопу були Фредрік Бьорк та Том Нільссон – викладачі Університету Мальме (Швеція). Тематичний напрям першого дня Інтелектуального воркшопу – "Інновації, сталість та регулювання". Тема другого семінару: "Роль академічної науки в соціальних інноваціях та соціальному підприємництві".

За круглим столом учасники обмінялися ідеями, здобутками в сфері досліджень та імплементації концепції сталого розвитку, проаналізували соціальних інновацій та налагодили нові зв’язки між учасниками програми.

Матеріали конференції