Вчена рада факультету економіки та управління16 Листопада 2016р.

24 листопада 2016 року о 12.00 в ауд.239 відбудеться засідання Вченої ради факультету економіки та управління

Порядок денний

1.      Про конкурсне обрання на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Доповідач – секретар Ради факультету

доц. Лаврененко В.В.

2.      Про результати анкетування студентів факультету щодо організації та проведення занять.

Доповідач – Голова Вченої ради факультету доц. Востряков О.В.

3.      Про підготовку до зимової екзаменаційної сесії та організацію її проведення на факультеті.

Доповідачі – заступники декана факультету

доц. Самійленко А.П.доц. Васильков В.Г.

4.      Про стан  поточної успішності, ведення електронних журналів викладачами кафедр та результативність організації навчальних занять на факультеті.

Доповідачі – завідувачі кафедр.

5.      Про результати роботи та подальші напрями розвитку навчально-тренінгового центру факультету економіки та управління.

Доповідач – директор центру доц. Банщиков П.Г.

6.      Про затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів та здобувачів нового набору.

Доповідачі –завідувачі кафедр.

7.      Різне.