Фінал Всеукраїнського дистанційного навчального турніру для школярів "Стратегія фірми"15 Березня 2014р.

15 березня 2014 року на базі Навчально-тренінгового центру економіки та управління ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" відбулося фінальне змагання учнів 9-11 класів, що брали участь у Всеукраїнському дистанційному навчальному турнірі для школярів "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ".

Проведення турніру було ініційовано кафедрою стратегії підприємств, організовано НТЦ ЕУП (КНЕУ) за підтримки Компанії інтелектуальних технологій "КІНТ" (м. Харків) та KPMG задля виявлення обдарованої молоді та популяризації спеціальності економіста підприємства.

У турнірі, що тривав з 11 лютого до 15 березня, взяли участь понад 100 учнів з усіх регіонів України.

У фінал турніру вийшли 15 учасників з п'яти областей України та АР Крим, а саме:

Айрапетова  Елліна  (м. Сімферополь,  ЗОЖ №4), Бабенко  Олена  (м. Київ,  КККТЕ НАУ), Волошин  Ярослав  (м. Дніпропетровськ,  СЗШ №1), Глущик  Ярослав  (Черкаська обл.,  Катеринопільський ліцей), Головко  Ігор  (м. Черкаси,  ЗОШ №10), Девяткин  Артем  (м. Київ, спец. школа №122 ім. Тараса Шевченка), Костевич  Ігор  (м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл.,  КСШ № 9), Коцуба  Вікторія  ( м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл.,  КСШ № 9), Оголь  Єлєна  (м. Київ,  СШ № 57), Петрович  Марія  (м. Київ,  Ліцей "Наукова зміна"), Підгорний  Богдан  (м. Київ,  Ліцей "ЕКО" №198), Салій  Богдан  (м. Київ,  Київський Ліцей Бізнесу), Сівер  Михайло  (Сумська обл.,  Конотопська спец. школа  № 9), Шевченко  Руслан  (м. Київ,  гімназія "Ерудит"), Юзов  Андрій  (м. Херсон,  Гімназія №6).

У фінальному змаганні школярі виявили глибокі знання та високу економічну ерудицію, що приємно вразило організаторів турніру.

Переможцями турніру стали:

І місце - Костевич  Ігор  (м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл.,  КСШ № 9)

ІІ місце - Девяткин  Артем  (м. Київ, спец. школа №122 ім. Тараса Шевченка)

ІІІ місце - Сівер  Михайло  (Сумська обл.,  Конотопська спец. школа  № 9)

Усі фіналісти були нагороджені грамотами та цінними призами.

Ми пишаємось нашою майбутньою бізнес-елітою! Вітаємо переможців!