Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія підприємства: зміна парадигми управління та інноваційні рішення для бізнесу»19 Липня 2013р.

14-15 листопада 2013 року у м. Києві на базі Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за ініціативою кафедри стратегії підприємств проводиться Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія підприємства: зміна парадигми управління та інноваційні рішення для бізнесу».

Мета конференції: конструктивне обговорення проблем сучасного бізнесу та пошук раціональних способів  забезпечення стійкого економічного розвитку підприємств шляхом об'єднання зусиль представників наукової та освітньої спільноти, державних установ та підприємницьких структур.

Під час роботи конференції заплановано:

• проведеннязасіданькруглих столів за проблемними напрямами роботи конференції;
  • майстер-класивід провідних фахівців у сфері стратегічного управління, бізнес-моделювання та управлінського консультування;
  • презентація інтелектуальних інноваційних продуктів, розроблених в КНЕУ;
  • проведення навчального семінару «Управління бізнес-процесами підприємства в бізнес-симуляції «Sigam-market» з консолідацією ключових показників 1С:УНФ» з можливістю отримання сертифікату Навчально-тренінгового центру економіки та управління підприємством та компанії «Інтегра-сервіс».

Детальніше див.: http://conference.spkneu.org/