Викладачі ФЕтаУ в Київській школі економіки10 Грудня 2014р.

5 грудня 2014 року потужний десант викладачів факультету економіки та управління «висадився» у Київській школі економіки на семінарі «Професійний розвиток: відкриті ресурси, цифрова наука та міжнародні публікації». Представники кафедр стратегії підприємств, менеджменту, економіки підприємств, макроекономіки та державного регулювання, політичної економії ознайомились з актуальною інформацією щодо прагнення світової наукової спільноти зробити всі наукові публікації та бази даних загальнодоступними та безоплатними. Київською школою економіки запроваджено проект із заснування фахового наукового збірнику загального доступу, публікації у якому для авторів з України будуть безоплатними.

Ознайомитись з матеріалами семінару

Для викладачів ВНЗ організатори семінару створили сторінку на Facebook, на якій будуть анонсуватися події Київської школи економіки та викладатися корисна інформація. Приєднуйтесь до спільноти!

Підгтувала: Є.В. Прохорова, к.е.н., доцент, заст. зав. кафедри стратегії підприємств