Круглий стіл «Євроінтеграція України: роль молоді»23 Жовтня 2014р.

23 жовтня (четвер) 2014 року за ініціативи студентської академічної ради факультету економіки та управління КНЕУ відбулосяся засідання круглого столу "Євроінтеграція України: роль молоді".

Спікерами виступили:

Іван Крулько – молодий український політик та громадський діяч, кандидат юридичних наук , експерт з питань молодіжної політики та співпраці молоді з ЄС, Голова ВМГО «Батьківщина Молода». Тема його доповіді: «Як молодь може вплинути на євроінтеграційні процеси? Які можливості відкриває молодим людям Угода про асоціацію та як їх використовувати».

Василь Мірошніченко–  партнер, CFC Consulting, співзасновник Українського кризового медіа центру, директор Українсько-Британського Сіті Клубу, лондонської організації, яка сприяє розвитку двосторонніх, співзасновник міжнародної молодіжної громадської організації «Європейський молодіжний парламент -Україна».

Модераторатором засідання була Іванова Анжеліка – студентка 5-го курсу ФЕтаУ, громадська активістка, співзасновник ініціативної групи YESLeaders. У своїй вітальній промові Анжеліка на прикладі проекту «YESLeaders» розкрила можливості успішної реалізації громадських ініціатив.

Спікери познайомили студентів з можливостями, які надає молоді європейський вектор розвитку України,  подискутували про вирішальну роль молоді в процесі імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та спільно зі студенською аудиторією визначили, які заходи можливі у цьому напрямку та як шукати інструменти для реалізації власних ідей та проектів.