Круглий стіл "Преспективи розвитку ФЕтаУ у контексті нової класифікації галузей знань та спеціальностей"22 Червня 2015р.

22 червня 2015 року провідні викладачі факультету зібралися за круглим столом для обговорення перспектив розвитку за нової класифікації галузей знань та спеціальностей в Україні.

Професор Степаненко С.В. представив своє бачення концепції підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії на найближчу перспективу.

В обговоренні активну участь взяли професори Рєпіна І.М., Малий І.Й., Соболь С.М., Швиданенко Г.О., Наливайко А.П. та Батенко Л.П. Свої пропозиції щодо позиціонування факультету в новій системі спеціальностей висловили доценти Ніколаєв Є.Б., Соболєва Т.О., Гребешкова О.М. та Галабурда М.К.

Підсумовуючи результати зустрічі декан факультету економіки та управління О.В. Востряков наголосив, що це перший крок на шляху розбудови нової концепції підготовки економістів на факультеті. Запропоновано продовжити роботу щодо визначення місця факультету та кафедр у новій "системі координат" розвитку вітчизняної економічної освіти у форматі робочих груп, які розпочнуть свою роботу з вересня 2015 року.

Фотозвіт про засідання круглого столу