Про результати І (відбіркового) етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки підприємства12 Березня 2018р.

1 березня 2018 року відбулося засідання галузевої конкурсної комісії І етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом „Економіка підприємства” (Фотозвіт про роботу конкурсної комісії ).

На розгляд галузевій конкурсній комісії з ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», який здійснював реєстрацію отриманих студентських наукових робіт, було передано 121 робіту від 137 учасників.

Ознайомитись з рейтинговим списком робіт учасників конкурсу.

Номінанти на перемогу отримають запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 3 квітня 2018 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», де вони мають презентувати і в процесі дискусії захистити результати наукової роботи.