Участь в реформуванні освіти в Київській області25 Червня 2015р.

25 червня 2015 року група викладачів кафедри стратегії підприємств у складі В. Верби, О.Кизенко, О. Михайленко, В. Паздрія та О. Гребешкової взяли участь у стратегічній сесії "Зони реформування освіти в Київській області". В роботі сесії взяли участь 195 представників освітніх закладів усіх районів Київського регіону.

Проведення стратегічної сесії ініційовано Проектним офісом реформ при КОДА, який очолюють Володимир Співаковський та Вероніка Верба.

Під час "мозкового штурму" наші колеги успішно виконали функції "хранителів стола" за трьома тематичними напрямами - дошкільна освіта (О. Кизенко), наука та інновації (О. Михайленко) та вища школа (В. Паздрій). Презентації результатів обговорення викликали високу зацікавленість з боку усіх учасників - представників освітніх закладів Київської області, а також керівництва області в особі Л. Парцхаладзе.

Далі буде ... :)