Про розробку програми профорієнтаційної роботи на факультеті економіки та управління у 2015-2016 навчальному році05 Жовтня 2015р.

З метою розробки програми профорієнтаційної роботи на факультеті економіки та управління у 2015-2016 навчальному році 22 вересня 2015 року відбулося засідання круглого столу “Профорієнтація в сфері економічної освіти:  проблеми та сучасні форми роботи з ключовими аудиторіями”. До складу учасників обговорення увійшли представники всіх кафедр факультету.

Розгорнуте повідомлення про сучасні форми та напрями профорієнтації у країнах Заходута в Україні зробив В.Я. Паздрій, викладач кафедри стратегії підприємств:

Учасниками круглого столу було ініційовано проведення опитування випускників та студентів-першокурсників факультету, метою якого було б з'ясування очікуваних результатів профорієнтаційної роботи з потенційними вступниками та виявлення профілю успішності наших випускників.

На виконання запиту викладачів-ініціаторів такого дослідження адміністрацією факультету організовано та проведено онлайн-опитування двох ключових груп - студентів та випускників, з результатами яких можна ознайомитись в наведених нижче презентаціях:

Дякуємо усім респондантам за участь в опитуванні!