Презентація навчальних дисциплін кафедри інформатики та системології21 Березня 2016р.

18 березня 2016 року в приміщенні коворкінг-центру ФЕтаУ (к. 239) за ініціативи викладачів кафедри інформатики та системології відбулась презентація дисциплін, які забезпечуються кафедрою.

Метою заходу було обговорення змісту дисциплін, їхнього місця у навчальних планах підготовки бакалаврів і магістрів. Викладачі кафедри інформатики та системології зацікавлені у конструктивних пропозиціях колег щодо змісту дисциплін, за які відповідальна кафедра.

У заході взяли участь викладачі кафедр історії та теорії господарства, економіки підприємств, стратегії підприємств, макроекономіки та державного управління на чолі з завідувачем д.е.н., професором І.Й. Малим, завідувач кафедри менеджменту професор С.М. Соболь. Після презентації к.е.н., доцента Сільченко Марини Валеріївни відбулось зацікавлене обговорення змісту нормативної дисципліни бакалаврського рівня «Інформатика» з точки зору навичок у сфері інформаційних технологій, необхідних студентам для опанування спеціальних дисциплін. Учасники зборів дійшли висновку про доцільність подальшої співпраці між кафедрами щодо узгодження змісту курсів.

Презентація доступна за посиланням: http://fisit.kneu.edu.ua/ua/depts9/k_informatyky/news_of_department_38/krug_stil1/

Підготувала: Прохорова Є.В., к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств