Освітній проект “Практикум від професіоналів”: зустріч з Олександром Паньковецьким (інтернет-магазин “Комора”)07 Жовтня 2014р.

Шановні друзі!

Запрошуємо вас на другу зустріч в рамках освітнього проекту "Практикум від професіоналів".

Мета проекту: активізація співпраці з бізнес-партнерами університету, підвищення рівня практичної підготовки студентів старших курсів, знайомство студентів і викладачів із сучасними тенденціями розвитку глобальної та національних економік, найкращим досвідом підприємств різних галузей, інноваційними технологіями управління, що сприяють розвитку бізнесу. Олександр Паньковецький

Цього разу наш гест-спікер - Олександр Паньковецький,  управляючий партнер інтернет-магазину "Комора", випускник  магістерської програми "Менеджмент проектів і консалтинг" (2012 р.).

Олександр поділиться досвідом створення  Інтернет-магазину  органічних продуктів харчування.  Завдяки вдалим стратегічним рішенням це підприємство успішно зростає та зміцнює свої позиції на вітчизняному ринку вже протягом трьох років .

Дата: 10 жовтня (п'ятниця) 2014 р.

Час: 17.20-18.30.

Місце проведення: 1 корпус КНЕУ, ауд. 263.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться питаннями розробки стратегії підприємства на ринку інтернет-торгівлі  за умов високого рівня невизначеності зовнішнього середовища.

Кількість місць обмежена, тому просимо зареєструватися: