Запуск проекту “Практикум від професіоналів”. Приєднуєтесь!27 Вересня 2014р.

Розпочинаємо освітній проект «Практикум від професіоналів», ініційований Інститутом управлінського консультування КНЕУ разом з групою викладачів кафедри стратегії підприємств та за підтримки декана факультету економіки та управління О.В. Вострякова.

Мета проекту: активізація співпраці з бізнес-партнерами університету, підвищення рівня практичної підготовки студентів старших курсів, знайомство студентів і викладачів із сучасними тенденціями розвитку глобальної та національних економік, найкращим досвідом підприємств різних галузей, інноваційними технологіями управління, що сприяють розвитку бізнесу.

У межах проекту передбачено проведення гостевих лекцій, дискусійних панелей, майстер-класів та кейс-турнірів для студентів і викладачів КНЕУ.

Першу в рамках проекту лекцію «Світові тренди, що впливають на розвиток країн та бізнесу» прочитає Аліна Севастюк, керівник відділу розвитку бізнесу, старший менеджер консалтингової компанії KPMG в Україні. Під час зустрічі передбачається обговорення результатів досліджень практики розвитку бізнесу в 90 країнах, а також прогнозів розвитку української економіки.

Дата і час: 30 вересня (вівторок) 2014 р., 16.00-18.00.

Місце проведення: 1 корпус КНЕУ, ауд. 265 (Навчально-тренінговий центр економіки та управління).