Пленарне засідання учасників студентської наукової конференції "Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті"22 Квітня 2015р.

22 квітня 2015 року відбулося пленарне засідання учасників щорічної студентської наукової конференції "Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті".

Учасників конференції привітали декан факультету економіки та управління О.В. Востряков та представниця компанії-партнера Л.М. Боровик, начальник департаменту начальник департаменту андерайтингу та методології ПрАТ «СК «Брокбізнес».

Усі присутні мали можливість послухати найкращі доповіді:

«Нові методи дослідження в контексті Євроінтеграції: презентація результатів соціального експерименту» - доповідачі: Тищенко Марія Петрівна, к.е.н., доцент кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів та Румянцев Олександр, студент 4 курсу

«Ціннісно-процесне управління проектами на підприємстві» - доповідач: Саричев Дмитро, аспірант кафедри стратегії підприємств (науковий керівник – Михайленко О.Ф., к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств)

«Аналіз потенціалу нафтогазової промисловості як фактору енергонезалежності України» - Андрущенко Вікторія, Гнедько Катерина, студентки 4 курсу, спец. 6504, група ЕЕП-403 (науковий керівник – Рєпіна І.М., д.е.н., професор кафедри економіки підприємств)

«Правила фіскальної політики: результативність виконання в Україні» - Лось Валерій, студент  5 курсу, спец. 8601/2, група ЕДУ-502 (науковий керівник – Усик В.І., к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління)

Переможці та дипломанти отримали свої нагороди.

Фотозвіт про пленарне засідання

Вітаємо студентську наукову спільноту факультету економіки та управління!