Підсумки круглого столу «Сучасні економічні теорії: історія, методологія та перспективи розвитку»24 Листопада 2016р.

10 листопада 2016 року відбувся Круглий стіл «Сучасні економічні теорії: історія, методологія та перспективи розвитку»

Кафедрою історії та теорії господарства 10 листопада 2016 року було проведено Круглий стіл на тему: "Сучасні економічні теорії: історія, методологія та перспективи розвитку", присвячений пам’яті д.е.н., проф. Корнійчук Людмили Яківни. У роботі Круглого столу взяли участь представники провідних наукових закладів України – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ДУ «Інституту економіки та прогнозування НАН України», ДННУ «Фінансова академія управління» та інші.
   Програма заходу включала доповіді та виступи більше 30-ти фахівців, спеціалістів у галузі економічної теорії, істориків-економістів, молодих науковців.

На засіданні Круглого столу було розглянуто широке коло теоретико-методологічних та історико-економічних проблем в контексті розвитку сучасної економічної науки та господарської практики.

З доповіддю виступила проф. історії та теорії господарства Фещенко В.М. В обговоренні доповіді взяли участь проф. Степаненко С.В., проф. Леоненко П.М., д.е.н. Небрат В.В., проф. Лагутін В.Д., д.е.н. Артьомова Т.І., д.е.н. Супрун Н.А., д.е.н. Гайдай Т.В., д.е.н. Маслов А.О., доц. Ущаповський Ю.В., доц. Галабурда М.К. Були підняті питання місця і ролі теорії та історії в сучасній економічній думці, значення еволюції та плюралізму методологічних підходів в історико-економічних дослідженнях, місця української економічної думки в світовому науковому просторі, а також кризових проявів та новітніх тенденцій в розвитку сучасної економічної науки.

Учасниками Круглого столу було обговорено пропозиції до проекту Стандарту вищої освіти та прийнято рішення направити його до МОН України.

Наприкінці засідання директором наукової бібліотеки КНЕУ імені Вадима Гетьмана КуриленкоТ.В. було представлено новий електронний інформаційний ресурс "Економічна думка України: матеріали до наукових біографій", який дозволяє ознайомитися та отримати доступ до всієї наявної інформації про наукові джерела з української економічної думки.