Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт!28 Квітня 2016р.

Випускниці магістратури кафедри стратегії підприємств заочної форми навчання 2016 року стали призерами Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт за спеціальністю "Економіка підприємства" освітньо-кваліфікаційного рівню "магістр".

Вітаємо:

Ганнич Марину Миколаївну (магістерська програма "Стратегічний менеджмент", науковий керівник доцент Є.В. Прохорова) - диплом ІІ  ступеня;

Ільчук Олена Миколаївна (магістерська програма "Менеджмент проектів і консалтинг", науковий керівник доцент Є.В. Прохорова) - переможець у номінації "За наочне представлення результатів дослідження".

Вітаємо наших випускниць та їх наукового керівника із визнанням результатів їх роботи та бажаємо подальших професійних успіхів та щасливої долі!