Відбулась олімпіада з економіки серед школярів28 Листопада 2014р.

28 листопада 2014 року у стінах КНЕУ імені Вадима Гетьмана була проведена олімпіада з економіки, організована кафедрою політичної економії факультетів управління і управління персоналом та маркетингу. Участь у заході взяли школярі 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

Метою проведення олімпіади було пошук майбутніх талановитих студентів та надання їм можливостей проявити себе у ході творчих змагань з економіки. Завдання для учасників змагання складалися із низки нестандартних питань і ситуацій, розв’язання яких дало можливість продемонструвати науковий потенціал, креативність школярів та оригінальність їхнього мислення.

За результатами оцінювання творчих завдань школярів були визначені такі переможці:

• 1 місце - Макарчук Максим Костянтинович (ліцей № 227 імені М.М. Громова міста Києва).
  • 2 місце - Духовний Андрій Іванович (ліцей № 227 імені М.М. Громова міста Києва).
  • 3 місце - Цись Катерина (школа 214 міста Києва).

Щиро вітаємо переможців зі здобутою перемогою! Бажаємо усім учасникам змагань наступних успіхів і натхнення на ще більші досягнення! Із радістю очікуватимо школярів у стінах КНЕУ імені Вадима Гетьмана у вже якісно новому статусі - студентів університету.