Зустріч з колегами з Сумського національного аграрного університету20 Липня 2016р.

20 липня 2016 року факультет економіки та управління вітав колег з Сумського національного аграрного університету.

Потужна делегація на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи професором В.М. Жмайловим та деканом факультету економіки та менеджменту професором Н.І. Строченко відвідала Навчально-тренінговий центр економіки та управління підприємством з метою ознайомлення з досвідом запровадження у навчальний процес Diamond FMS - програмного забезпечення системи управління фінансами на підприємстві.

Разом з представником компанії Diamond FMS Україна Анастасією Ружиною викладачі кафедри стратегії підприємств доценти О.О. Кизенко та О.М. Гребешкова познайомили колег з результатами застосування бізнес-модулятора при підготовці бакалаврів і магістрів за спеціальністю "Економіка підприємства".

О.О.Кизенко розповіла про історію партнерства з компанією Diamond FMS, продемострувала методичні напрацювання щодо нового тренінг-курсу "Аналіз та прогноз діяльності фірми", поділилася враженнями від роботи в середовищі Diamond FMS, розповіла про відкриті майстер-класи Нарда Елсмана (компанія  Diamond FMS, Нідерланди) в КНЕУ, описала перспективи подальшої співпраці з зарубіжними колегами.

Анастасія Ружина сформулювала бачення нідерландської сторони щодо перспектив та стратегії поширення інформаційних продуктів компанії Diamond FMS в Україні та світі, висвітлила переваги опанування викладачами та студентами бізнес-модулятора задля формування аналітичного мислення у випускників вітчизняних університетів та поширення в Україні бізнес-культури, адекватної вимогам нової економіки.

Разом із заступником декана О.М. Гребешковою колеги із Сумського національного аграрного університету відвідали Лабораторію інновацйних освітініх технологій факультету економіки та управління, обмінялися думками щодо перспектив дистанційного навчання та напрямів розширення співпраці наших університетів.

Дякуємо Анастасії Ружиній за ініціативу та підтримку партнерських зв'язків!