Запрошуємо на відкриту лекцію Романа Шеремети12 Вересня 2017р.

18 вересня 2017 року о 13:15 в аудиторії 401 (корпус 1 КНЕУ) відбудеться відкрита лекція доктора філософії з економіки, професора Школи менеджменту імені Уезерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (Weatherhead School of Management  Case Western Reserve University, USA) Романа Шеремети на тему «Фактори економічного розвитку».

Роман Шеремета – спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор. Знання в цих областях застосовує в багатьох інших дисциплінах: поведінковій економіці, конфліктології, теорії галузевих ринків, економіці праці й держсектору. Входить до складу редколегії видання Journal of Economic Behaviour and Organization з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide.