Круглий стіл «Сучасні економічні теорії: історія, методологія та перспективи розвитку»07 Жовтня 2016р.

Шановні колеги!

Кафедра історії та теорії господарства запрошує взяти участь у роботі Круглого столу «Сучасні економічні теорії: історія, методологія та перспективи розвитку», який відбудеться 10 листопада 2016 року за адресою вул.Дегтярівська, 49-Г, бібліотечний корпус КНЕУ.

Початок роботи о 10:00, кім. 201

Тематичні напрями дискусій

●    теорія та історія в сучасній економічній думці;

●    еволюція методологічних підходів у вивченні розвитку економічної науки;

●    історико-економічні дослідження в контексті сучасної філософії науки;

●    українська економічна думка в світовому науковому просторі;

●    кризові прояви та новітні тенденції в розвитку сучасної економічної думки;

●    евристичний потенціал історико-економічних знань в сучасній економічній теорії.

Для участі у роботі Круглого столу необхідно до 20 жовтня 2016 року надіслати:

- в електронному вигляді заявку на участь у роботі Круглого столу на адресу оргкомітету;

- тези доповіді.

Вимоги до тез доповідей

Обсяг – до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docх; шрифт – TimesNewRoman; розмір – 14; 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: прізвище та ініціали автора (-ів) (шрифт – напівжирний); посада, навчальний заклад, місце роботи у разі закінчення навчання; (шрифт – курсив); назва статті (великі літери, шрифт – напівжирний); текст.

Робочі мови Круглого столу - українська, російська, англійська.

Електронна адреса оргкомітету- khistory@kneu.edu.ua

Відповідальний секретар– к.е.н., ст. викл. Лопух Ксенія Володимирівна

До участі запрошуютьсянауковці, викладачі та аспіранти