Кафедрі стратегії підприємств - 50 років!27 Травня 2016р.

27 травня 2016 р. відбулось святкування 50-річного ювілею кафедри стратегії підприємств КНЕУ. Святковий захід відкрила завідувач кафедри проф. Л.П.Батенко, свої привітання кафедрі від імені ректорату висловили проф. Д.Г.Лук‘яненко та проф.А.М.Колот, декан факультету економіки та управління доц. О.В.Востряков, керівники дружніх кафедр – проф. Г.О.Швиданенко, проф. С.В.Степаненко, проф. І.Й.Малий, проф.В.І.Кириленко. Почесними гостями також були очільники й викладачі кафедри різних років – проф. А.П.Наливайко, проф. М.Г.Грещак, проф. Н.В.Задорожна, доц. М.А.Бєлов, доц. Л.С.Топчий, а також випускники, чий професійний шлях розпочався із здобуття освіти чи наукового ступеню на кафедрі стратегії підприємств.

Серед друзів та партнерів кафедри на заході були також представники освітніх закладів: Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, Національної академії наук України, Уманського національного університету садівництва; партнерських бізнес-структур: компаній «Нова пошта», «Сanon-Ukraine», журнал «Бухгалтерський облік», Дім моди “RITO”, група компаній «Олком», ПАТ «Сбербанк» та ін.; органів державного управління і влади: Державного управління справами при Президентові України, громадських організацій: ГЦ “Ділові ініціативи”, ГО «Клуб економістів», студенти англомовної магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг» та магістерської програми в Інституті бізнес-освіти КНЕУ, студенти бакалаврату та аспіранти кафедри.

В рамках урочистостей також відбулася робота круглого столу “Наукова школа кафедри стратегії підприємств: віхи, здобутки, імена”.
Ви можете завантажити фотографії та відеоролік про кафедру за  посиланням.

Будемо раді подальшій співпраці!