Міжкафедральний семінар «Досвід участі в міжнародних наукових дослідженнях та програмах академічної мобільності»18 Березня 2015р.

18 березня 2015 року на факультет економіки та управління за ініціати декана О.В. Вострякова відбувся інформаційний семінар щодо можливостей отримання викладачами міжнародних грантів у сфері наукових досліджень та академічної мобільності.

Доцент кафедри політичної економії Марія Тищенко розповіла про загальнопоширені практики і поділилася власним досвідом міжнародного стажування, розкрила особливості підготовки аплікаційних документів, надала корисні поради щодо виконання і подання мотиваційних та рекомендаційних листів.

З люб'язної згоди доповідача та на численні прохання колег ми маємо можливість запропонувати до перегляду відеозапис цієї події:

Також можна переглянути фотозвіт :)

Щиро дякуємо Марії Тищенко за чудову атмосферу, корисну інформацію та позитивний настрій!

Чекаємо на нові зустрічі у форматі міжкафедральних семінарів!