Про пленарне засідання факультетського етапу щорічної студентської наукової конференції "Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті"13 Травня 2014р.

13 травня 2014 року  у конференц-залі першого корпусу КНЕУ відбулося пленарне засідання факультету економіки та управління,на якому підведено підсумки роботи кафедральних секцій в межах щорічної студентської наукової конференції "Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті".

Під час засідання:

• учасників конференції привітав Востряков Олександр Володимирович, декан факультету економіки та управління, к.е.н., доцент
  • з вітальним словом виступив Корж Роман Віталійович, радник міністра юстиції України, перший заступник генерального директора ДП «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, випускник факультету економіки та управління КНЕУ
  • виступив з доповіддю на тему «Методи діагностики інноваційного потенціалу підприємства»  Зельдін Олександр , студент 4 курсу, спец. 6504, група ЕЕП-408 (науковий керівник – Норіцина Н.І., к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств)
  • виступила з доповіддю на тему «Інструментарій розвитку наукового мислення» Рєпіна Інна Миколаївна, к.е.н., доцент, заст. завідувача кафедри економіки підприємства ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»
  • відбулося нагородження переможців Всеукраїнських студентських змагань і кращих студентів за підсумками наукової роботи у 2013 р. та найкращих учасників конференції по кафедрах.