Вітаємо наших студентів із гідним представництвом на міжнародному рівні13 Листопада 2012р.

23-27 жовтня у Санкт-Петербурзькому державному інженерно-економічному університеті (Російська Федерація) відбулася ХХІV Міжнародна студентська Олімпіада «Підприємництво та менеджмент», у якій змагалися більш ніж 400 студентів із 65 ВНЗ різних країн. 3 студенти КНЕУ приймали участь в Олімпіаді за секціями «Виробничий менеджмент» і «Менеджмент організації».

У секції «Менеджмент організації» в ході напруженої боротьби протягом 3-х конкурсних днів наша студентка IV курсу ФЕтаУ 5 гр. Маньковська Мар’яна виборола І місце серед 5 фіналістів у третьому вирішальному конкурсі та ІІ місце за загальним сумарним підсумком по Секції. Загалом, наші студенти отримали 4 сертифікати, 2 дипломи та 2 нагороди у різних номінаціях.

Вітаємо наших студентів і наш університет із гідним представництвом студентської науки КНЕУ на міжнародному рівні.

Доцент кафедри менеджменту, к.е.н. Соболєва Т.О.