УВАГА! ІІІ студентська наукова Інтернет-конференція "Стратегія підприємства: погляд нової генерації економістів"05 Листопада 2014р.

Шановні студенти та викладачі!

4-6 грудня 2014 року кафедра стратегії підприємств проводить

ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію

«СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА: ПОГЛЯД НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ ЕКОНОМІСТІВ»

Мета Інтернет-конференції — оприлюднення та обговорення результатів науково-дослідної роботи студентів у сфері розробки та реалізації стратегічних рішень на підприємстві.

Тематичні напрями роботи конференції:

• пояснення поведінки мікросистем з позицій сучасної економічної теорії та управлінські аспекти функціонування підприємств (секція 1);
  • розробка та впровадження управлінський інновацій на підприємстві (секція 2);
  • актуальні проблеми теорії та практики стратегічного управління підприємством (секція 3).

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Інформаційна підтримка: тези доповідей та презентації оприлюднюються на порталі конференцій кафедри стратегії підприємств: http://conference.spkneu.org/

Дедлайн для подачі тез - 25 листопада 2014 року!

Детальніше про умови участі