Запрошуємо на ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Стратегічні імперативи сучасного менеджменту"09 Січня 2016р.

Шановна наукова спільнота України!

Кафедра менеджменту ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" запрошує науковців, викладачів, управлінців та інших зацікавлених осіб взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Стратегічні імперативи сучасного менеджменту", яка відбудеться 17-18 березня 2016 року за адресою: пр-т Перемоги, 54/1 (головний корпус КНЕУ).

У межах конференції спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань науки та освіти буде проведено Круглий стіл  «Вища освіта у ХХІ ст.: глобальні імперативи і сучасний стан в Україні» (17 березня 2016 р.), присвячений аналізу актуальних питань та обґрунтуванню законодавчо-регулятивних заходів, спрямованих на розвиток національної системи вищої освіти.

Заявки та матеріали для участі прохання надсилати до 01 лютого 2016 року.

Детальну інформацію про напрями роботи та умови участі наведено за посиланнями:

Увага! Для співробітників КНЕУ організаційний внесок складатиме: 50 грн. - за умови розміщення тез доповіді в електронному збірнику матеріалів конференції; 150 грн. - за умови розміщення тез доповіді в друкованому збірнику матеріалів конференції. Очна участь вітається, але рішення залишається за автором.

З повагою,

Оргкомітет конференції