Запрошуємо до участі у І Міжнародній науково-практичній конференції “Інновації в бізнес-освіті”15 Лютого 2015р.

Шановні колеги, студенти, випускники, усі небайдужі до питань модернізації економічної освіти!

27 березня 2015 року за ініціативи кафедри стратегії підприємств проводиться І Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція “Інновації в бізнес-освіті”.

Під час роботи конференції плануються онлайн-включення провідних фахівців в сфері дистанційного навчання з Канади, Нідерландів, Чехії та Польщі. Серед партнерів конференції – перша українська платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».

До обговорення пропонуються такі питання:

• Компетентнісні профілі сучасного економіста та підприємця: ідентифікація, формування та підходи до оцінювання
  • Сучасні освітні технології підготовки фахівців з інноваційним типом мислення
  • Актуальні тренди онлайн-навчання
  • Місце та роль наукових досліджень в економічній та бізнес-освіті: пошук джерел синергії

Дорогі студенти та випускники! Ми запрошуємо вас до участі в цьому заході! Поділіться з широкою науковою та бізнес-спільнотою своїми ідеями про потенціал створення сучасної економічної освіти в Україні. Ми, як організатори конференції, готові до відвертої розмови про проблеми університетської освіти та продуктивної співпраці з вами на принципах партнерства!

Участь у конференції – безкоштовна. Детальніше – див. http://conference.spkneu.org/

Сподіваємось на активний діалог з усіма зацікавленими особами!