Про V Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка підприємства: теорія і практика»10 Жовтня 2014р.

10 жовтня 2014 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» з ініціативи кафедри економіки підприємств пройшла

V Міжнародна науково практична конференція

«Економіка підприємства: теорія і практика»

У складі Оргкомітету конференції – Міністерство освіти і науки України, Національний інститут стратегічних досліджень,  Інститут трансформації суспільства, Інститут інноваційного підприємництва та Науковий парк Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Вільнюський університет (Литва), Білоруський національний економічний університет (Білорусь), а також провідні економічні виші України, ближнього і дальнього зарубіжжя.

Захід став визначною подією для інтелектуальної, ділової і політичної еліти країни. У конференції взяли участь відомі вітчизняні та зарубіжні вчені з різних країн (Литви, Азербайджану, Республіки Білорусь, Іраку, України), економічні експерти й політики. Головну увагу було приділено обговоренню перспектив розвитку української економіки і, зокрема, застосуванню наукових напрацювань і передового практичного досвіду для прискорення процесу економічних реформ.

В рамках конференції пройшов круглий стіл «ЄС: перспективи та загрози для підприємств України», присвячений темі інтеграції України в ЄС та проблемам, з якими вітчизняне підприємництво може стикнутися на цьому шляху. В дискусії взяли участь більше 65 осіб. Серед них, зокрема, радник президента України з юридичних питань Роман Корж, керівник міжнародного проекту Євген Клісенко, відомі підприємці, економісти. Модерував захід Олег Соскін, директор українського Інституту трансформації суспільства.

Ознайомитись з матеріалами конференції

Фотоальбом конференції