Оголошується конкурс на переведення студентів на навчання за державним замовленням21 Березня 2016р.

До уваги студентів факультету економіки та управління!

Оголошується конкурс на переведення студентів денної та заочної форм навчання факультету економіки та управління з навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на навчання за державним замовленням на наявні вакантні місця (наведені в додатку 1 та 2), затверджені ректоратом ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана» (протокол №25 від 14.03.2016)

У відповідності з Положенням про порядок переведення студентів ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана» на вакантні місця навчання за державним замовленням (http://kneu.edu.ua/userfiles/students/poloj_perevedennya_vacantni_miscya.pdf)
для участі у конкурсі студенти подають в деканат факультету (ауд. 251) до 24 березня 2016 р. наступні документи:
1. Власноруч написану заяву про участь у конкурсі на ім’я ректора Університету;
2. Завірену деканатом копію навчальної картки;
3. Довідка щодо середнього балу успішності (видається деканатом факультету);
4. Копії та оригінали документів, які підтверджують право на переведення поза конкурсом або на першочергове право переведення за державним замовленням.

Деканат факультету економіки та управління

До уваги студентів денної форми навчання факультету економіки та управління!

За уточненою інформацією обліково-аналітичного відділу КНЕУ щодо наявності вакантних місць на денній формі навчання за державним замовленням повідомляємо наступне:

1.              На 2-му курсі спеціальності  6504 – Економіка підприємства 1 (одне) вакантне місце розповсюджується на студентів 2 курсу зі скороченим терміном підготовки ( які вступали на базі ОКР «Молодший спеціаліст» у 2014 році).

2.              На 1-му курсі спеціальності  6601 – Менеджмент 2 (два) вакантних місця розповсюджуються виключно на студентів 1 курсу зі скороченим терміном підготовки ( які вступали на базі ОКР «Молодший спеціаліст» за даною спеціальністю в 2015 році).

3.              Всі решта вакантних місць на бакалаврському рівні підготовки денної форми навчання розповсюджуються на студентів, які навчаються за 4-х річною програмою підготовки.

Деканат факультету економіки та управління