Друге засідання "Економічного колоквіуму": Ольга Галушко про стратегії успіху06 Жовтня 2014р.

І знову наші вітання! Отже, 6 жовтня 2014 року ми провели друге засідання Економічного колоквіуму. Студенти старших курсів разом із викладачами кафедри стратегії підприємств отримали справжню насолоду від енергійного виступу Ольги Галушко (к.е.н., доцента кафедри стратегії підприємств, управляючого партнера компаній “Wyse&Company Limited”, “GO! Management School”) та гарячої дискусії на тему  "Developing Your Strategy of Success: From Nice Student to Great Manager".

На нашій зустрічі ми слухали не тільки лекцію Ольги, але й надихаючі промови світових лідерів - від Мартіна Лютера Кінга до Стіва Джобса, спостерігали за «експериментом із зефіром», будували «колесо життя», допомагали «пасти отару» та навіть пострибали, щоб перевірити рівень своєї енергетики. Не зважаючи на пізній час, не заснув ніхто! :)

На колоквіумі студенти змогли отримати не тільки нові ідеї  з розвитку стратегії успіху, але й практичні навички щодо балансування своїх цілей, самоорганізації та вибору стилю лідерства. Як це відбувалось? Командна робота, розмірковування над проблемними питаннями, розробка плану дій для майбутнього розвитку – от неповний перелік активностей, які відбувались на колоквіумі.

Гадаємо, ця зустріч дала поштовх як для нових роздумів та несподіваних озарінь, так і для планомірних дій з планування кар’єри. Було і справді чудово. Велика вдячність нашому спікеру та всім, хто знайшов можливість прийти. :)

До нових зустрічей! Слідкуйте за оголошеннями!

Фото і відео ви можете завантажити з нашого альбому

And again, our congratulations! On the 6th of October, 2014, we held a second meeting of the Economic Colloquium. Graduate students with the faculty got real pleasure from the energetic performance of Olga Galushko (PhD, associate professor of Enterprise Strategy Department, Managing Partner “Wyse & Company Limited”, “GO! Management School”) and hot debates on the topic of Developing Your Strategy of Success: From Nice Student to Great Manager.

At our meeting we heard not only Olga`s lecture, we also enjoyed the inspiring speeches of world leaders, from Martin Luther King to Steve Jobs, observed the "marshmallow test", built "the wheel of life", helped "to feed the sheeps" and even jumped to examine our level of energy. Despite the late hours, no one fell asleep! :)

At the meeting students were able to get not only new ideas for the development of strategies for success, but also receive practical skills for balancing their goals, self-organizating and selecting their leadership style. How it happened? Teamwork, problems reflection, an action plan development – that`s the incomplete list of activities at the colloquium.

We believe that this meeting gave impetus to new thinking and unexpected insights, and to systematic actions on career planning. That was really great! Many thanks to our speaker and everyone who managed to attend. :)

See you next time! Stay tuned!

You can download photos and videos from our album