Вітаємо збірну команду студентів КНЕУ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі Case Championship 2015!11 Березня 2015р.

Студенти КНЕУ продовжують гідно нести звання кращих молодих фінансових аналітиків України! 24 лютого збірна команда КНЕУ в складі Яковенка Дмитра (КНЕУ, 4 курс, ФЕтаУ, спец. «Економіка підприємства»), Андрієвського Костянтина (КНЕУ, 5 курс, ФЕтаУ, спец. «Менеджмент»), Булан Юлії (КНЕУ, 5 курс, ФЕтаУ, МП «Менеджмент проектів і консалтинг») та Севериної Анастасії (КПІ, 5 курс, ф-т менеджменту і маркетингу) увійшла до трійки переможців у Всеукраїнському конкурсі Case Championship 2015.

Турнір пройшов у рамках освітньої програми Study&Practice, ініційованою провідними фінансовими аналітиками Європи Євгенієм Червяченко, Інною Перепилицею та Артемом Кузнєцовим спільно з Варшавською фондовою біржою та Асоціацією фінансових аналітиків України.

Case Championship 2015 – це молодий Всеукраїнський бізнес-турнір, який поєднує студенів з різних ВНЗ України та надає їм унікальну можливість продемонструвати набуті знання у галузі фінансів і отримати індивідуальний для кожного учасника зворотній зв’язок від провідних фахівців-практиків.

Перед командами-учасниками Case Championship 2015 постало завдання упродовж тижня розробити стратегію збільшення доходів хімічної компанії за один рік на 40%, враховуючи виклики та можливості, які стоять перед компанією. Судді оцінювали не лише оригінальність рішення задачі, але й комунікативні навички учасників, візуальну якість презентації.

«Головна проблема, що стояла перед командою – це прийняття рішень в умовах обмеженої інформації та невизначеності. Все як у житті, адже рідко коли відомі всі передумови та можливі наслідки рішень,» - розповідає капітан команди Яковенко Дмитро.

Оцінювали наших студентів фінансисти надзвичайно високого професійного рівня: Сергій Громов – директор ВТБ банку, Костянтин Головко – директор з маркетингу компанії «Метінвест Італія», Ігорь Олехов – партнер Baker & McKenzie, Наталля Самойлова – партнер Deloitte, Євген Дубогриз – фінансовий аналітик, заступник головного редактора «Forbes Україна» і Олексій Комличенко – партнер Talent Advisors. Після представлення результатів командами журі дало індивідуальний feedback кожному учаснику та оголосило переможців.

Наші студенти змагалися з надзвичайно сильними суперниками – студентами Київської школи економіки, Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «КПІ», Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) та ін.

По результатах турніру було відібрано три кращі команди, які зможуть відвідати тренінг з провідними фахівцями Deloitte в офісі компанії, годинну консультацію з командою Talent Advisors з аналізу ринку праці та можливостей працевлаштування та безкоштовно взяти участь в конференції з ризик-менеджменту від компаній INTL FCStone і SP Advisors.

Вітаємо наших студентів та бажаємо їм творчого натхнення та нових перемог!