Починаємо ІІ Всеукраїнський дистанційний навчальний бізнес-турнір для школярів04 Грудня 2014р.

З 16 лютого по 4 квітня 2015 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана і Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) за підтримки KPMG проводять ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 9-11 класів «Стратегія фірми-2015», у якому можуть брати участь старшокласники ЗНЗ та студенти молодших курсів ВНЗ І-ІІ р.а. віком до 17 років з усіх регіонів України.

Метою турніру є виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду. Для його проведення використовується ділова гра на основі бізнес-симуляції  ViAL , яка дозволяє кожному учаснику відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Під час турніру кожному учаснику в управління дається віртуальна фірма та стартовий капітал. Компанії учасників турніру стають конкурентами у досягненні мети – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й посіло провідні позиції на ринку. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання!

Програма турніру:

- промокампанія та підготовчий етап турніру, що включає в себе онлайн-реєстрацію, триватимуть до 14.02.2015 р. ;

- з 16.02 до 18.02 -навчальний етап (3 раунди симуляції);

- з 19.02 до 7.03  у 13 раундах онлайн визначатимуться 15 фіналістів;

- з 10.03 до 02.04 змагання фіналістів, які боротимуться за першість у 24 онлайн-раундах;

- 04.04 - 3 очних у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Зареєструватися для участі в турнірі можна на сайті kint.com.ua в розділі  «Турніри» («Стратегія фірми -2015») або прямо тут: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Реєстрація є безкоштовною.

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/strategyfirm2015/blog

Група події в «Контакті»: vk.com/strategyfirm