Бізнес-табір «Практична економіка» для старшокласників14 Червня 2015р.

Бізнес-табір «Практична економіка» організовується факультетом економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана cпільно з Компанією Інтелектуальних Технологій.

Захід проходитиме 22.06-03.07.2015, з 11:00 до 16:00 за адресою: просп. Перемоги, 54/1 (ст.м. Шулявська), 1 корп. КНЕУ, 265 ауд.

Цільова аудиторія: учні 8-11 класів, які цікавляться бізнесом, економікою і підприємництвом та хочуть підготуватися до вступу в економічний ВНЗ.

Насичена програма табору включатиме:

- цікаві семінарі і тренінги з економіки підприємства, маркетингу, менеджменту та інших економічних дисциплін від експертів КНЕУ;
- майстер-класи з управління власними коштами, часом, ресурсами;
- реалістичну практику керівництва власною компанією у бізнес-симуляції ViAL+;
- можливість створити й захистити персональний підприємницький проект та отримати рекомендацію для подальшої бізнес-освіти;
- потужну підготовку до вивчення економічних дисциплін у вищому навчальному закладі.
- активний відпочинок (басейн, спортивний зал, відвідування музеїв, визначних місць Київської області тощо).

Економічна підготовка в таборі буде здійснюватися за модулями:

1. Основи підприємництва, створення власної компанії
2. Управління власними фінансами та капіталом фірми.
3. Організація й особливості виробничої діяльності підприємства.
4. Маркетинг і реалізація продукції підприємства в умовах вітчизняного ринку.
5.Оперативний контроль за функціонуванням підприємства.
6. Працевлаштування в компанії.
7. Бізнес-проект і його реалізація.

Кожен модуль поєднуватиме в собі тематичні семінари-тренінги від професійних економістів і підприємців, відповідну практику в симуляторі ViAL+ та етап створення власного проекту, що може стати основою твоєї підприємницької діяльності в майбутньому!

Наприкінці відбудуться презентація і захист учнівських бізнес-проектів, кращі з яких будуть відзначені приємними сюрпризами.

Зацікавилися? То зареєструватися можна вже сьогодні:http://goo.gl/forms/HAxJd5ZWGp .

Детальніша інформація:
на сайті: kint.com.ua—>Заходи—>Бізнес-табір «Практична економіка»
за телефонами: 093-279-83-66 (Віра),
097-224-29-21, 050-809-11-86 (Віталій)