Студенти ФЕтаУ в редакції щотижневика "Бізнес"03 Листопада 2014р.

Європейський вибір України зумовлює пошук нових ідей для розвитку суспільства, вибору стратегії формування нової країни. Однією з рушійних сил  трансформації суспільства у новій країні має стати її соціальний капітал.  Обговоренню цієї проблеми була присвячена зустріч з шеф-редактором щотижневика «Бізнес» Володимиром Чеповим, яка відбулася 27 жовтня 2014 року.

На прес-конференцію були запрошені студенти найкращих столичних вишів — Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

У дискусії з Володимиром Чеповим майбутня ділова еліта шукала відповіді на питання:  як забезпечити розвиток країни? яку роль у перетворенні суспільства має відігравати соціальний капітал? як забезпечити його формування і капіталізацію? Студентство активно обговорювало передумови становлення соціуму, в якому формується  та активно розвивається соціальний капітал країни.

Студенти факультету економіки та управління КНЕУ імені Вадима Гетьмана  Дар’я Щербина,Марія Волошина та Юлія Семашко задавали питання про принципи оцінювання та індикатори виміру соціального капіталу,  економічні чинники його якісного покращення. Учасники зустрічі обговорювали цікаві ідеї про вимірювання розвиненості країни за рівнем «виробництва» щастя.

Приємно, що поважне ділове видання звернуло увагу на такий важливий аспект розвитку країни як соціальний капітал та залучило до його обговорення студентство як майбутніх візіонерів суспільства.

Директор Інституту управлінського консультування КНЕУ,

д.е.н., професор Верба Вероніка Анатоліївна