Прес-реліз III Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016»22 Січня 2016р.

Прес-реліз IIIВсеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016»

Кожна здібна молода людина повинна мати шанс проявити себе в бізнесі та економіці, – переконані організатори щорічного національного бізнес-турніру для старшокласників «Стратегія фірми». Тому успішнепроведення всеукраїнських бізнес-змагань у 2014 і 2015 рр. продовжиться ІІІ Всеукраїнським бізнес-турніром для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016».

Цей захід матиме на меті відкрити молоді старшого шкільного віку світ економіки й підприємництва на прикладі реалістичної моделі компанії в бізнес-симуляторі ViAL+; сформувати практичні ділові компетентності учасників та допомогти їм у майбутньому професійному самовизначенні.

Захід проходить з ініціативи і під патронатом Міністерства освіти і науки України, за сприяння Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, Кіровоградської торгово-промислової палати та ін. Реєстрація іучасть у змаганні є безкоштовними для учасників.

Брати участь у турнірі можуть учні ЗНЗ та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (коледжів, технікумів, училищ тощо) віком від 14 до 18 років(включно). Зареєструватися для участі можна до 13.02.2016(включно).

Кожен із учасників отримує віртуальну компанію з певним стартовим капіталом та повний доступ до управління шістьома її відділами: виробничого, маркетингу і збуту, персоналу, фінансів, бухгалтерії, аналітики.Головне завдання учасника – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку. Це здійснюється ним протягом кількох етапів турніру.

Дистанційні етапи, через Інтернет: мотиваційне завдання (12-14.02); навчальний (три раунди онлайн, 16-18.02); відбірковий (19.02 – 05.03);півфінал (09-26.03);онлайн-фінал (29.03 – 06.04).Очна зустріч учасників та вирішальне змагання – КНЕУ ім. В. Гетьмана, 08-09.04.

Півфіналісти, фіналісти і переможці визначаються за комплексним автоматичним рейтингом симуляції ViAL+. Окрім цінного досвіду та всеукраїнського визнання свого ділового таланту, переможці і фіналісти турніру отримають цінні призи і грошові заохочення від організаторів і спонсорів бізнес-змагання.

Про організаторів турніру:

Київський національний економічний економічний університет імені Вадима Гетьмана ­ – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних благодійних бізнес-турнірів для дітей та молоді України.

Контактна інформація:

Офіційна сторінка турніру: kint.com.ua/ua/strategyfirm2016c/blog

Групиподії у соціальних мережах:

facebook.com/KNEUStrategyFirm/

vk.com/strategyfirm

Реєстрація на турнір (для школярів):

Контактний телефон оргкомітету:

097-224-29-21.