Зустріч студентів з фахівцями компанії "Ашан"18 Травня 2015р.

14 травня  студенти факультету економіки та управління мали чудову нагоду поспілкуватися із представниками компанії "АШАН".

На зустрічі були висвітлені питання історії розвитку "АШАН" та обговорюватися питання  про можливість проходження практики та кар’єрного зростання в компанії. Студенти отримали відповіді на всі питання, що торкаються діяльності компанії в Україні, основні напрями її діяльності,  переваги та можливості, які надає "АШАН" студентам-стажерам. Насамперед - це здобуття досвіду роботи в міжнародній компанії, навчання та удосконалення професійних навичок, оплата практики, праця на конкретному робочому місці з наставником-менеджером, пропонування працевлаштування кращим студентам. Бажаючі проходити практику в компанії "АШАН" заповнили анкети для проходження співбесіди. Зустріч виявилася цікавою і корисною як для студентів, які прагнуть отримати практичні навички роботи, так і для компанії, яка зацікавлена у майбутніх спеціалістах.

Підготувала:
Оберемчук Валентина Феодосіївна,
к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств