Презентація результатів дипломних проектів випускниками МП «Менеджмент проектів і консалтинг» в офісі СК «Арсенал-Страхування»24 Червня 2014р.

24 червня 2014 р. магістри програми «Менеджмент проектів і консалтинг» Владислав Щерба, Артур Чічеров, Богдан Лисенко, Ольга Тимченко, Ярослав Рибенок та Сергій Карась презентували результати своїх дипломних проектів керівництву страхової компанії «Арсенал-Страхування», в якій проходили переддипломну практику.

Оцінювали роботу студентів  член спостережної ради М. Туз, голова правління С. Авдєєв, члени правління О. Козиний та М. Авдєєва, а також заступники голови правління – керівники провідних функціональних підрозділів СК «Арсенал-Страхування». Також на презентації були присутні викладачі КНЕУ -  керівник магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг» професор В. Верба, заступник декана факультету економіки та управління О. Гребешкова, заступник завідувача кафедри стратегії підприємств  Є. Прохорова, керівники магістерських дипломних проектів О. Щербатюк та О. Кизенко.

Після представлення пропозицій магістрів відбулась їх конструктивна оцінка керівниками СК «Арсенал-Страхування».  Незважаючи на озвучені критичні зауваження, автори проекту були запрошені на роботу в компанію. Наприкінці зустрічі учасниками були озвучені  можливі подальші кроки співпраці університету та провідної компанії страхового ринку в Україні – СК «Арсенал-Страхування» у напрямі практичної підготовки студентів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».