Заняття зі сталого розвитку28 Квітня 2017р.

Протягом 24-28 квітня 2017 року в рамках проведення в КНЕУ Тижня цілей зі сталого розвитку викладачі кафедри макроекономіки та державного управління на своїх заняттях в межах різних дисциплін проводили інтерактивні заняття щодо популяризації цілей сталого розвитку.

Доцент кафедри Федірко Наталія Вікторівна в межах дисципліни "Макроекономіка" провела зі студентами 1 курсу спеціальності "Міжнародна торгівля товарами військового та подвійного призначення" батли на тему "Вартість вищої освіти в Україні потрібно підвищити в кілька разів". Під час дискусії студенти намагалися знайти рішення щодо вартості найціннішого на їхню думку ресурсу - освіти як основи сталого розвитку.

В межах тієї ж дисципліни зі студентами 2 курсу спеціальності "Менеджмент державних установ" доцент Котенок Дарія Михайлівна провела заняття "Сталий розвиток: управлінська візуалізація", а в межах дисципліни "Стратегічне планування розвитку міста" зі студентами 4 курсу спеціалізації "Менеджмент державних установ" заняття на тему "Сталий розвиток міста". Студенти під час занять спробували зобразити своє бачення тієї чи іншої цілі за допомогою своєї уяви.

Доцент Королюк Тетяна Олександрівна зі студентами 4 курсу спеціальності "Публічне управління та адміністрування" на дисципліні "Державне та регіональне управління" обговорили питання "Національна безпека суспільства та подолання загроз" в межах теми "Державне управління безпекою життєдіяльності суспільства". Студенти підготували презентації щодо цілей сталого розвитку і намагалися довести, що саме ця ціль є важливою і актуальною.

Щиро дякуємо колегам та активним студентам!