Міжпредметний магістерський тренінг - 201804 Червня 2018р.

4 червня 2018 року в рамках проведення міжпредметного тренінгу для магістрів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» відбулась фінальна презентація наукового дослідження, проведеного студентами під керівництвом викладачів-тренерів Куценко Тамари Федорівни, Москалюк Наталії Петрівни та Федірко Наталі Вікторівни.

Ключова проблема, якій було присвячене наукове  дослідження під час тренінгу, - «Соціальні загрози розвитку крихких територій України в умовах конфлікту».

Об’єктом дослідження стала економіка  10-ти областей України, які визначаються владою як крихкі території:

• Луганська область
  • Донецька область
  • Харківська область
  • Дніпровська область
  • Запорізька область
  • Закарпатська область
  • Херсонська область
  • Київська область
  • Одеська область
  • Львівська область.

Під час виконання дослідження студенти колективно вивчали соціальні параметри крихких територій України», здійснювали прогнозування соціальних показників в моделі «Соціальний бюджет», на основі адаптації світового досвіду до статистичної бази даних України розробили власну методику визначення індексу крихкості територій в Україні та побудували рейтинг крихких територій України.

Заключним етапом стала рольова гра з презентаціями.

Вітаємо наших магістрів із успішним проходженням тренінгового навчання та отриманням наукових здобутків високого рівня!