АРСЕНАЛ ІННОВАЦІЙНИХ ЗНАНЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПОПОВНИВСЯ НОВИМ ЄВРОПЕЙСЬКИМ ТРЕНІНГОМ14 Листопада 2013р.

З 4 по 8 листопада 2013 року викладачі кафедри макроекономіки та державного управління Наталія Петрівна Москалюк, Ярослава Олександрівна Костенок та Віра Іванівна Усик приймали участь у роботі навчального тренінгу на тему "Інноваційний та інвестиційний розвиток Європейського Союзу", який проводився у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана спільно з Європейською комісією (проект КНЕУ та ЄС №199755-LLP-1-2011-1-UA-AJM-MO)

Тренінг проводили досвідчені тренери та цікаві особистості на чолі з д.е.н., професором, завідувачем кафедри європейської інтеграції КНЕУ Віктором Івановичем Чужиковим. Учасниками тренінгу були не лише викладачі різних факультетів КНЕУ, але й представники інших вищих навчальних закладів, а також студенти та аспіранти магістерської програми «Європейська інтеграція».

Метою проведення тренінгу було сформувати компетенції щодо структурної будови ЄС, сутності та механізмів реалізації його інноваційної та інвестиційної політики. Всі заняття проводилися на високому рівні з використанням інтерактивних активних методів навчання та цікавими і вдалими прикладами. Учасники тренінгу мали змогу з'ясувати особливості інституційної моделі ЄС та нормативно-правову базу його інноваційно-інвестиційного розвитку, виявити характерні риси інвестиційного та інноваційного розвитку Європейського Союзу; пояснити функціонування механізмів та інструментів інвестиційної та інноваційної політик ЄС;розкрити роль та функції європейських локальних моделей інноваційного розвитку (технопарків, бізнес-інкубаторів, кластерів, регіональних та локальних інноваційних систем);виявити тенденції та інструменти венчурного інвестування в ЄС.

Викладачі кафедри на основі почутого про досвід ЄС в сфері інноваційної  та інвестиційної політик відкрили для себе багато цікавих і перспективних аспектів для майбутнього дослідження, а також змогли виявити основні результати та перспективи для України після підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Більш детальну інформацію про тренінг можна отримати на сторінці кафедри європейської інтеграції КНЕУ: