Наші студенти - серед призерів Всеукраїнського конкурсу стедентских наукових робіт - 2016/201723 Березня 2017р.

23 березня 2017 року на базі Сумського державного університету відбулась заключна конференція за результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі науки «Державне управління».

ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" представляла студентка кафедри макроекономіки та державного  управління Юлія Мальковська з роботою "Управління державним боргом у коротко- та довгостроковому вимірах: компаративний аналіз" (науковий керівник к.е.н., доцент Усик В.І.)

Щиро вітаємо Юлю з дипломом другого ступеня та бажаємо подальших звершень та перемог!